D. Grawery, portrety,

Kamieniarstwo, nagrobki granitowe, tablice nagrobkowe, rzeźby, płaskorzeźby, galeria, wzory nagrobków litery, grawery pomniki, kamieniarstwo budowlane.

Wykonywanie portretów i wizerunków na płycie kamiennej to sposób na wykańczanie nagrobków. Wykonujemy kute portrety, przedstawiające wizerunki, portrety Jezusa Chrystusa, Matki Boskiej, aniołów, postaci świętych, portrety osób historycznych na tablicach pamiątkowych, krzyże, ornamenty i motywy roślinne. Wzory grawerujemy na kolorowe i czarno-białe. Klient może skorzystać z gotowych wzorów lub zlecić wykonanie pracy na podstawie dostarczonego zdjęcia.

Portrety robimy na tablicach napisowych lub na oddzielnych płytkach z kamienia granitowego, wmontowanego w jasne elementy pomnika. Przed wykonaniem istnieje możliwość zmiany wyglądu np. zmiana koszuli lub dorobienie krawatu. Niektóre elementy mogą być pozłacane 100 % złotem. Nasze grawerowanie jest trwałe oddające charakter, piękno i barwę tworzonego obrazu. Są to prace cechujące się dużą starannością i dbałością o detale. Nagrobki, tablice napisowe zawierające tego typu rękodzieło stają się ładniejsze.Komentarze są zamknięte.